Forum Wydziału Transport PW


#1 2008-06-05 11:32:06

Agnieszka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-16
Punktów :   

WARUNKI Z ELEKTRY I (2 semestr) WAZNE!!!!!!!!!

Sluchajcie byłam w szkole i gadałam z Tomczukiem o elektrze z 2 semestru...powiedział ze da nam napisac cwiczenia i wykłady w sobote w takich godzinach w ktorych piszemy elektre z 3 semestru! oczywiscie jest pewne ALE, kazał zrobic liste osob ktore zapłaciły za warunek i z ta lista mam przyjsc do niego (tylko te osoby beda mogly pisac).
Byłam w dziekanacie i zrobilam liste...oczywiscie nikt jeszcze nie zapłacił...macie czas do soboty zeby to ogarnac!! Podaje liste
Najpierw osoby nie z naszego semestru (pisze bo moze ktos zna te osoby i im przekaze)

1. Jaznicki Marcin
2. Józefczyk Przemysław
3. Karpiński Paweł
4. Kowalski Przemysław
5. Muranowicz Adrian
6. Wydra Jacek

a teraz nasz semestr!!!

1. Gołąb Paweł
2. Jasiński Grzegorz
3. Popiel Krzysztof
4. Truba Adam
5. Wydryszek Paweł

taka liste dostałam w dziekanacie...jezeli ktos jeszcze nie zaliczyl cwiczen a go tu nie ma to niech zapłaci i sie do mnie jakos odezwie bo jak nie bedzie jakiejs osoby na liscie to nie bedzie mogla pisac bo nie bedzie wiadomo czy zapłaciła czy nie!!!!
Najlepiej by bylo jakby wszyscy sie do mnie odezwali zebym wiedziala czy w ogole ktos to przeczytał i wie o tym! moj mail: arentz@wp.pl gg:3455319

Jezeli ktos ma numer do ktorejs z tych osob to niech łaskawie poinformuje ja o tym

Offline

 

#2 2008-06-05 17:08:03

MPower

Użytkownik

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-05
Punktów :   

Re: WARUNKI Z ELEKTRY I (2 semestr) WAZNE!!!!!!!!!

Jak można niezaliczyć elektry... Jedna i druga najłatwiejsza do zaliczenia.

Offline

 

#3 2008-06-07 16:35:14

budka:P

Użytkownik

Skąd: wwa
Zarejestrowany: 2008-04-05
Punktów :   

Re: WARUNKI Z ELEKTRY I (2 semestr) WAZNE!!!!!!!!!

wlasnie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl